” LA Snappers “, تیم بیلیارد ایرانی در شهر لس آنجلس

 

تیم بیلیارد ایرانی در شهر لس آنجلس

 

توسط تعدادی از بازیکنان بیلیارد ایرانی در شهر لس آنجلس تیمی شكل گرفت. تجربیات زیادی در دور رفت و برگشت بازیها کسب شد به ویژه در دور برگشت که در نهایت منجر به قهرمانی در گروه مربوطه گشت.

 

تيم ۸ بال تمام ايراني ” LA Snappers 8 ” توسط تعدادی از بازیکنان بیلیارد ایرانی در شهر لس آنجلس شكل گرفت. همچنین این تیم در مسابقات حذفي نیز نايب قهرمان شد و بازيها ي فصل به يك خاطره خوب و شيرین بدل گشت. تيم با كمي تغييرات همچنان در فصل جديد در حال انجام مسابقات است.

 

نکته قابل توجه همکاری سه نفر از اعضاي ایرانی درتیم ٩ بال LA Snappers9 می باشد که با سه بازيكن خارجي هم تيمي هستند. تیم ۹ بال موفق به کسب مقام قهرمانی گروه در ليگ و جام حذفي شدند و به زودي در مسابقات منطقه ايي كاليفرنيا مسابقه خواهند داد.

 

موسس اين تيم آقاي پدرام تبريزي است كه داراي مدارك مربيگري و داوري آسيايي و بين المللي مي باشد. جناب تبریزی تجربه مديريت چندین باشگاه بيليارد در ايران و تايلند را داشته و همچنين دوبار در بازيهاي ملي امریکا شركت داشته اند. ایشان در سال 2013 اولين ايراني بودند كه در مسابقات:

U.S Open Snooker Championship

داور بازي نيمه نهايي و کمک داور بازي نهايي بودند.

 

:هدف این گروه اشاعه فرهنگ بازي رشته پاكت بيليارد در بین تمام ایرانیان مقیم امریکا و مهاجران ایرانی سراسر دنیاست. بنابراین از کلیه علاقه مندان دعوت می کند در هر سطح و مقطعي بما ملحق شوند

” LA Snappers “

پيام اين تيم براي تمام ايرانيان مقيم آمريكا و كل دنيا ، فراخوان به شادی و همیاری و همکاری برای ساختن یک تیم حرفه ای بیلیارد است. اين تيم هميشه با اغوش باز از کلیه بیلیارد دوستان مبتدی و حرفه ای استقبال می کند

 

براي اطلاعات بيشتر با ايميل زیر تماس بگيريد

peter2pedrm@yahoo.com

پيام کاپیتان

 

“تيم ما هميشه براي تمرين بهتر، آمادگي به چالش كشيده شدن را دارد. اگر در شهر و يا ايالات ديگري زندگی می کنید، چالش شما را براي انجام بازي دوستانه با كمال ميل مي پذيريم.

 

 

تبريك به خانواده بيليارد ايراني مقيم آمريكا و كل دنيا

Translate »