گزیده ای پیام های کلیدی شهردار لس آنجلس، اریک گارستی

گزیده ای پیام های کلیدی شهردار لس آنجلس، اریک گارستی، 26 می و 8 جون 2020

همه باید آزمایش کووید-19 را انجام دهند

در حالی که اعتراضات در لس آنجلس و سراسر امریکا عدالت نژادی را هدف گرفته، باید به یاد داشته باشیم که خطر ابتلا به کووید-19 همچنان ادامه دارد. شهردار گارستی تمامی معترضان شرکت کننده در تظاهرات خیابانی را به استفاده از صورت پوش و فاصله گذاری فیزیکی ترغیب داشته است. برای دریافت آزمایش رایگان کووید-19 می توانید از طریق coronavirus.lacity.org/testing ثبت نام کنید. آزمایش برای همه، حتی کسانی که علایم این بیماری را ندارند فراهم است.

وام های کوچک برای کسب و کارهای کوچک: شهردار گارستی اعلام داشت که شهرداری شرایط تایید صلاحیت برای دریافت وام را تغییر داده تا کسب و کارهای کوچک با سهولت بیشتری به وام دسترسی پیدا کنند. ما به درخواست هایی که پیشتر تایید نشده بودند اولویت داده و آنها را دوباره بر اساس استانداردهای جدید بررسی خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر لطفا به این وب سایت مراجعه کنید: LAMayor.org/Loan.

تسهیلات ویژه برای رستوران ها: رستوران ها اجازه بازگشایی برای سرو غذا در محل، در حد 60 درصد ظرفیت خود را دارند. رستوران ها باید به استفاده از میز و صندلی در فضای باز و تحویل غذای بیرون بر در کنار خیابان اولویت داده و قسمت بار را همچنان بسته نگه دارند.

شهردار گارستی طرح اِل. اِی. اَل فرسکو را معرفی کرد. این طرح با تشویق به نشستن در محوطه های بیرونی رستوران، فضای بیشتری را برای فاصله گذاری فیزیکی در اختیار مشتریان قرار می دهد. شهرداری از طریق طرح ال. ای. ال فرسکو به رستوران ها اجازه موقتی می دهد تا بتوانند در پیاده رو و پارکینگ اختصاصی خود محوطه لازم برای سرو غذا را ایجاد کنند. رستوران ها می توانند درخواست خود را از طریق Coronavirus.LACity.org/AlFresco ثبت نمایند.

لس آنجلس نمایندگی حقوقی می کند: شهردار گارستی طرح “لس آنجلس نمایندگی حقوقی می کند” را معرفی کرد. این طرح، ابتکار عملی جهت تامین خدمات حقوقی رایگان برای ساکنان و کسب و کارهای کوچکی در لس آنجلس است که به دلیل کووید-19 با دشواری مواجه شده اند. اطلاعات بیشتر و روش های تماس با نهادهای حقوقی غیرانتفاعی که افراد می توانند از کمک رایگانشان بهره مند شوند در آدرس زیر فراهم شده است:
Coronavirus.LACity.org/LARepresents

Translate »