استخدام مامور سرشماری جمعیت

استخدام مامور سرشماری جمعیت

 

ایا بدنبال شغلی مناسب هستید؟
این فرصت بی نظیر را از دست ندهید.

اداره آمار و سرشماری ایالات متحده در حال استخدام صدها نفر در جامعه شماست. انتخاب افراد واجد شرایط از میان متقاضیان برای استخدام، از اواخر ماه دسامبر آغاز می شود. این فرصتهای شغلی که اداره آمار و سرشماری در طول سرشماری سال ۲۰۲۰ به آن نیاز خواهد داشت، موقتی میباشند. یکی از این فرصتهای شغلی منصب ” آمار گیر” است. وظیفه ” آمار گیرها “، جمع آوری پاسخها به صورت حضوری از خانواده هایست که به هیچ طریقی (آنلاین، تلفن و یا پست) به سرشماری سال ۲۰۲۰ پاسخ نداده اند. این یک فرصت عالی برای کسب درآمد و جبران مخارج صرف شده در طول تعطیلات است. اگر علاقه مند به کسب درآمد بیشتر هستید، باید همین حالا اقدام کنید.
ما مخصوصا کسانی را که به تازگی از دوره دبیرستان فارغ التحصیل شده اند، کسانی که در ارتش آمریکا خدمت کرده اند، بازنشستگان، همسران نظامیان، کارمندان فصلی و کسانی که به دو زبان، (انگلیسی و یک زبان دیگر) آشنایی دارند، را تشویق میکنیم تا برای این فرصتهای شغلی اقدام کنند. نرخ حقوق برای ” آمار گیرها ” ۲۱ دلار در ساعت است.

انتخاب افراد واجد شرایط از میان متقاضیان برای برخی از منصبها، از اواخر ماه دسامبر ۲۰۱۹ آغاز می شود.حقوق این فرصتهای شغلی، برابر یا بیش از استاندارد مشاغل مشابه بر اساس منطقه جغرافیایی است. ساعات انعطاف پذیر، پرداخت حقوق در دوران آموزش کاری و پرداخت حقوق هفتگی از دیگر مزایای این موقعیتهای شغلی میباشند. متقاضیان میبایست ۱۸ سال یا بالاتر داشته باشند، شهروند ایالات متحده بوده، و دارای شماره تأمین اجتماعی و یک ایمیل معتبر باشند.

برای ثبت نام به صورت آنلاین، به وب سایت زیر مراجعه کنید!
2020census.gov/jobs
برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید!
1-855-JOB-2020 1-855-562-2020

 

برای ثبت نام بصورت آنالین به وب سایت زیر مراجعه کنید

2020Census.Gov.Jobs

Translate »