آموزش زبان فارسی در بنیاد ایمان

بنیاد ایمان بنا به اهمیت یادگیری زبان فارسی برای کودکان و نوجوانان عزیز، از بدو تأسیس همواره کلاس های آموزش زبان فارسی را در سطوح مختلف و با همکاری آموزگارانی فرهیخته و با تجربه دائر نموده است.

از آنجایی که زبان نقش بنیادین و اساسی در شناخت و تثبیت هویت ملی و فرهنگی هر فردی داشته و بسان پلی ارتباطی است که نسل های گذشته و آینده را به یکدیگر پیوند می دهد، از اهمیت و ارزشی والا برخوردار است.

آشنایی با زبان فارسی به فرزندان ما این امکان را می دهد که با برقراری ارتباط با تمامی همزبانان خود چه در جامعه کوچک خانواد، دوستان و بستگان و چه در گستر ه ای فراتر با دیگر هموطنان ، حس تعلق، نزدیکی و صمیمیتی خوشایند را تجربه کرده و در جمع آنان امنیت بیشتر و بیگانگی کمتری احساس کنند.

از دیگر امتیازات آشنایی با زبان فارسی گشودن دریچه ای رو به کهکشان لایتناهی فرهنگ غنی و ادبیات پربار کشور عزیزمان ایران زمین بوده و فراهم آوردن این امکان که با نوشیدن از چشمه های جوشان عشق و عرفان، علم و معرفت، پند و اندرز جان تشنه خود را سیراب کرده و با نگاهی به تاریخ و حماسه آفرینی پهلوانان و اسطوره های ستبر کشورمان به هویت ملی خود بالیده و افتخار کنند.

پس بیایید با فراهم آوردن امکان آموختن زبان فارسی به نوباوگان  خود گستره چشم انداز آنان را به سوی افق لایتناهی زندگی روشن تر و بازتر کرده و در مسیر پویایی و رشد شخصیت آنان ردپایی مؤثر از خود به یادگار گذاریم.

زبان فارسی روزهای شنبه از ساعت 10 تا 12 توسط خانم مأوا فکوری، آموزگاری باتجربه ، با شیوه ای نوین در بنیاد ایمان آموزش داده می شود.

Translate »