خوش آمدی به لوس آنجلس مهرداد بیت آشور

!!!رقابت جذاب و گرم در فوتبال به دربی احتیاج دارد

“خوش آمدی به لوس آنجلس مهرداد بیت آشور”

«مهرداد بحری»

 

سال ۱۳۹۶ بود که لوس آنجلس گالکسی در مسابقات ام ال اس (لیگ حرفه ای فوتبال آمریکا) آغاز به کار کرد. اما حتی بعد ازکسب ۵ قهرمانی در بیش از دودهه، هنوز این تیم محبوبیت قاطع بین هوادارن فوتبال در لوس آنجلس را بدست نیاورده. حالا با تشکیل جدیدترین تیم فوتبال به نام ال ای اف سی در شهر پر شور فرشتگان یک دربی ناب آغاز خواهد شد. تاسیس این باشگاه به همت سرمایه گزاران معروفی چون؛ مجیک جانسون، میا هم، ویل فرل و چند فوتبال دوست و سرمایه گذار دیگر است. این تیم در استادیوم زیبا و اختصاصی خود در قلب دان تاون آنجلس، هویت و شخصیت خود را خوهد داشت.

اما دلیل دیگر جذابیت ال ای اف سی بویژه برای ما ایرانیان مسلما وجود شماره ۳ این تیم به نام مهرداد بیت آشور خواهد بود. بیت آشور که در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل یکی از شاگردان کارلوس کیروش و عضوتیم ملی ایران بود، با عقد قرارداد ۲ ساله به این تیم پیوسته و با تکنیک بالای خودش یک گوشه از تکنیک و هنر فوتبال ایران زمین رو به نمایش خواهد گذاشت.

شاید حضور این تیم جدید با هواداران دو آتشه خود به نام گروه ۳۲۵۲، پیام آور آغاز رقابتی داغ با تیم گالکسی، همچون شهراورد استقلال و پرسپولیس در ایران خودمون باشه……از همین حالا این هیجان رومیشه حس کرد، چراکه هر لیگ فوتبال در هرشهری به یک دربی داغ احتیاج داره.

اولین دیدار خانگی ال ای اف سی…..یکشنبه ۲۹ آپریل ۲۰۱۸ ساعت ۶ بعد از ظهر مقابل سیاتل ساندرز خواهد بود.